تعامل سازنده + یک توصیه در نوع ارتباطات

همسری چند روزی است که شروع کرده به خوندن کتابی در مورد نحوه تعامل با افراد در محل کار.

خوندن این کتاب باعث شده همسری تو نگرشش کمی تغییر ایجاد بشه به نحوه تعامل بین من و خودش به عنوان یک زن و مرد...

خلاصه این که در یک گفتگوی ساده که دیشب داشتیم، برخلاف سابق کار به جر و بحث شدید نرسید وبعداً راجع بهش صحبت کردیم. دیشب هم شب خوبی بود. موقعی که اومد تو رختخواب با هم نجواهای عاشقانه ای داشتیم و هر دو با حسی خوب به خواب فرو رفتیم :)

این دو سه روز یک مقدار فرصت شد تا تو اینترنت چیزهای جالبی رو پیدا کنم.

یکی از اون چیزا  که گویای نکته متداولیه اینه که که خانما از آقایون اکثراً شکایت می کنند که آقایون اونها رو بدون غرض و مرض بغل نمی کنند، به عبارتی بغل کردن براشون مقدمه یک ارتباط جنسیه! به قول مقاله، مردها ناخودآگاه بعد از بغل کردن خانمها، دستهاشون راه می افته می ره از جای دیگه ای سر در می آره!

خلاصه این که توصیه مطلب این بود که خانمها معمولاً احتیاج به محبت و علاقه ای دارند که بار جنسی نداشته باشه یعنی دوست دارند بعضی وقتها اونها رو بغل کنی، دستهاشون رو بگیری و از روی مهر و محبت اونها رو ببوسی و البته بعدش هم توقع نداشته باشی که این کار شروع یک ارتباط جنسی باشه. به قول خود مقاله این بغل کردنها رو به عنوان foreplay لحاظ نکنی!

و البته نوشته بود وقتی بدون توقع ارتباط جنسی، خانمها رو بغل کنی و بهشون محبت کنی، خود به خود خانمها تحت تأثیر مهربانی و محبتی که بهشون دادی، قرار می گیرند و اگر تو با این کار، قلب اونها رو لمس کنی، خود به خود اونها متمایل به کارهایی می شن که بدن شما را لمس خواهد کرد!

اگر خواستید بیشتر بخونید، نگاهی به اینجا بد نیست، مطلب به زبان انگلیسی است و البته ناگفته نماند که بعضی از قسمتها و پیشنهاداتی که ارائه شده با فرهنگ ما و ارزشها ما کاملاً منطبق نیست اما 90% مطالبش عمومیت داره..

مجله روانشناسی -  9 توصیه برای آن همسری که میل جنسی بیشتری دارد..

/ 1 نظر / 10 بازدید
مهدي

سلام وبلاگ دلنشين و زيبايي دارين ان شاالله هميشه در همه كارهايتان هر چه خير است اتفاق بيفتد [گل]